Loode Godine 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Enjoy those Crazy Years!
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 ~*~Bioritam~*~

Go down 
4 posters
AuthorMessage
*tina*
Moderator
*tina*


Female
Messages : 1068
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-09-18

~*~Bioritam~*~ Empty
PostSubject: ~*~Bioritam~*~   ~*~Bioritam~*~ Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 7:51 pm

Bioritam je za razliku od horoskopa naucno priznat. Ljudski organizam i svest se menjaju u odredjenim ciklusima, ciji je zajednicki pocetak momenat rodenja. Tri najinteresantnija su fizicki, emotivni i intelektualni.

Fizicki ciklus bioritma
traje 23 dana i odnosi se na Vaše opšte kondiciono stanje, snagu, otpor prema bolestima, sposobnost za rad, rad svih organa u telu.

Emotivni ciklus bioritma
traje 28 dana i odnosi se na Vaše raspoloženje, osecanja, osetljivost, kreativnost, nervni sistem.

Intelektualni ciklus bioritma
traje 33 dana i odnosi se na mentalne sposobnosti, koncentraciju, pažljivost, logicnost, analiticnost itd.

Ciklusi su podeljeni u dva dela, pri cemu faze posmatramo pre kao aktivnu i pasivnu, nikako kao pozitivnu i negativnu. Dani kada bioritam prelazi iz jedne u drugu fazu smatraju se kriticnim, odnosno ako se kojim slucajem aspekti preklapaju, posebno kriticnim.

Dobro je poznavati svoj nivo, odnosno potencijale i mogućnosti kojima raspolažemo u odredjenom periodu, danu ili trenutku.

Pozitivna faza
U pozitivnoj fazi - nivou (emocionalnom, intelektualnom ili fizičkom) osoba je spremna i sposobna da se ponaša uspešno, da započinje različite akcije i da se oseća zadovoljno.
Negativna faza

U negativnoj fazi - nivou (emocinalnom, intelektualnom ili fizičkom) osoba ne može da funkcioniše dovoljno uspešno, pravi različite greške i ne oseća se dobro ili zadovoljno.

Ukoliko se Vaš bioritam (emocionalni, intelektualni ili fizički) nalazi iznad ose - a to je pokazatelj da se nalazite u pozitivnoj fazi - budite aktivni, podstičite stvaralačke ideje, planirajte susrete, druženja i inicijative.

Ukoliko se Vaš bioritam (emocionalni, intelektualni ili fizički) nalazi ispod ose - a to je pokazatelj da se nalazite u negativnoj fazi - budite oprezni, izbegavajte različita psihofizička opterećenja i odložite važne odluke.

Mozete videti svoj bioritam ovde

http://www.krstarica.com/lat/zvezde/bioritam/
Back to top Go down
lily of the west

lily of the west


Female
Messages : 815
Age : 29
Location : Pakistanska pijaca
Registration date : 2008-08-06

~*~Bioritam~*~ Empty
PostSubject: Re: ~*~Bioritam~*~   ~*~Bioritam~*~ Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 7:53 pm

Zar mislis da je ova tema pre za horoskop nego za lepotu i zdravlje? :)
Back to top Go down
*tina*
Moderator
*tina*


Female
Messages : 1068
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-09-18

~*~Bioritam~*~ Empty
PostSubject: Re: ~*~Bioritam~*~   ~*~Bioritam~*~ Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 8:12 pm

Zasto bi bila za lepotu i zdravlje?
Back to top Go down
lily of the west

lily of the west


Female
Messages : 815
Age : 29
Location : Pakistanska pijaca
Registration date : 2008-08-06

~*~Bioritam~*~ Empty
PostSubject: Re: ~*~Bioritam~*~   ~*~Bioritam~*~ Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 9:50 pm

Pa dodje mi logicno, to je u vezi zdravlja, ali ti si moderator, radi kako hoces, slobodno i obrisi moju spam. :)
Back to top Go down
*tina*
Moderator
*tina*


Female
Messages : 1068
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-09-18

~*~Bioritam~*~ Empty
PostSubject: Re: ~*~Bioritam~*~   ~*~Bioritam~*~ Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 1:05 pm

Ma kakve veze ima za spam,ionako niko ne pise nista.Nekako meni dodje logicno za ovde,jer kad god ukljucis horoskop,tu ti je i bioritam,tarot,i ostalo...
Back to top Go down
KIRA
Moderator
KIRA


Male
Messages : 1314
Age : 29
Location : BOGU IZA KOSMO DISKA
Registration date : 2008-11-20

~*~Bioritam~*~ Empty
PostSubject: Re: ~*~Bioritam~*~   ~*~Bioritam~*~ Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 12:40 pm

sa naucne tacke gledista onkaoko je tacno
u stvarnom svetu 0
Back to top Go down
*tina*
Moderator
*tina*


Female
Messages : 1068
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-09-18

~*~Bioritam~*~ Empty
PostSubject: Re: ~*~Bioritam~*~   ~*~Bioritam~*~ Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 12:53 pm

Zavisi.Meni se desavalo da kada mi se preseku 2 il 3,strefi me neki baksuz.
Back to top Go down
@nj@_94
Admin
@nj@_94


Female
Messages : 858
Age : 30
Location : KW
Registration date : 2008-07-22

~*~Bioritam~*~ Empty
PostSubject: Re: ~*~Bioritam~*~   ~*~Bioritam~*~ Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 7:29 pm

Moze li neko da mi objasni sta znaci onaj grafikon koji dobijem kad uradim swoj bioritam???
Back to top Go down
https://crazyyears.forumsc.net
*tina*
Moderator
*tina*


Female
Messages : 1068
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-09-18

~*~Bioritam~*~ Empty
PostSubject: Re: ~*~Bioritam~*~   ~*~Bioritam~*~ Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 8:12 pm

Pise ti koja boja predstavlja koji ciklus.Na sredini ti je horizantalna osa,iznad nje je ''pozitivno'',a ispod ''negativno''.Ono crveno sto ti je potamnjeno,to ti je za danasnji dan,odnosno dan koji gledas.Ispred su prosli dani,a posle potamnjenog dela,oni koji dolaze.Iznad grafikona ti i brojcano pise sve,cak i koliko je dana proslo od tvog rodjenja.Ja sam stara 5229 dana. smajl Jel malo jasnije?
Back to top Go down
@nj@_94
Admin
@nj@_94


Female
Messages : 858
Age : 30
Location : KW
Registration date : 2008-07-22

~*~Bioritam~*~ Empty
PostSubject: Re: ~*~Bioritam~*~   ~*~Bioritam~*~ Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 8:58 pm

axa! Ja sam stara 5454 dana! xexexe
Back to top Go down
https://crazyyears.forumsc.net
Sponsored content





~*~Bioritam~*~ Empty
PostSubject: Re: ~*~Bioritam~*~   ~*~Bioritam~*~ Icon_minitime

Back to top Go down
 
~*~Bioritam~*~
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Loode Godine 4um :: ~*~Horoskop~*~-
Jump to: