Loode Godine 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Enjoy those Crazy Years!
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Mushko-zhenska prijateljstva

Go down 
+3
KIRA
*tina*
KaTarYnA
7 posters
AuthorMessage
KaTarYnA

KaTarYnA


Female
Messages : 364
Age : 28
Location : BG!
Registration date : 2008-11-15

Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitimeFri Jan 30, 2009 4:56 pm

Da li verujete u njih?

Ja verujem u mushko-zhensko prijateljstvo, ali ne i u pravo mushko-zhensko prijateljstvo...

Imam najboljeg druga, on meni stalno pricha neke njegove tajne, pa moli mene da i ja njemu kazhem neq moju... ali ja ne mogu da mu verujem kad smo se mi 100 puta posvadjali i zbog najsitnije gluposti... posle toga po celoj shkoli pricha najgore stavri o meni i josh izmishlja... malo prichamo,pa se posvadjamo, i sve tako u krug...,,,....

Pa.... da li vi verujete u njih Question Exclamation


Wink
Back to top Go down
*tina*
Moderator
*tina*


Female
Messages : 1068
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-09-18

Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Re: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitimeFri Jan 30, 2009 5:42 pm

Verujem.Imam dosta drugova i nekad sam u skoli po ceo dan sa njima.Zabavnije mi je ponekad da se zezam sa njima nego da stalno sedim i ogovaram druge.Ali to PRAVO prijateljstvo,da ste uvek zajedno,nerazdvojni,moze da postoji i traje do odredjenih godina.Mada,sve je moguce...
Back to top Go down
KIRA
Moderator
KIRA


Male
Messages : 1314
Age : 29
Location : BOGU IZA KOSMO DISKA
Registration date : 2008-11-20

Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Re: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitimeFri Jan 30, 2009 8:29 pm

verujem
Back to top Go down
@nj@_94
Admin
@nj@_94


Female
Messages : 858
Age : 30
Location : KW
Registration date : 2008-07-22

Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Re: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 8:41 pm

Swe zawisi od osobe! Ja imam naj druga, mogu da mu pricam razne stwari, al ipak nije isto kao kad pricas sa drugaricom!
Back to top Go down
https://crazyyears.forumsc.net
lily of the west

lily of the west


Female
Messages : 815
Age : 29
Location : Pakistanska pijaca
Registration date : 2008-08-06

Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Re: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 1:59 am

Drugacija su nego prijateljstva sa devojcicama. Nema konkurencije i sa naj drugom najcesce pricam o ozbiljnim stvarima dok sa drugaricama nikad. A mozda je to i zbog toga sto nemamo mnogo drugih tema. :)
Back to top Go down
Wanja

Wanja


Female
Messages : 572
Age : 29
Location : Hag
Registration date : 2008-10-18

Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Re: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitimeTue Apr 28, 2009 11:48 pm

ne!
Back to top Go down
lily of the west

lily of the west


Female
Messages : 815
Age : 29
Location : Pakistanska pijaca
Registration date : 2008-08-06

Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Re: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitimeWed Apr 29, 2009 12:17 am

@Vanja
Zbog zasto?
Back to top Go down
Wanja

Wanja


Female
Messages : 572
Age : 29
Location : Hag
Registration date : 2008-10-18

Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Re: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitimeSat May 02, 2009 3:54 pm

zbog zato sto su takwi i zacas te otkace,izdaju ili se zaljube u tebe na kraju.....dobra stwar je sto drugarica ne moze da se zaljubi u tebe(waljda) Very Happy
Back to top Go down
*tina*
Moderator
*tina*


Female
Messages : 1068
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-09-18

Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Re: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitimeSun May 03, 2009 1:48 pm

lol!
Back to top Go down
KaTarYnA

KaTarYnA


Female
Messages : 364
Age : 28
Location : BG!
Registration date : 2008-11-15

Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Re: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitimeSun May 03, 2009 6:22 pm

Wanja wrote:
zbog zato sto su takwi i zacas te otkace,izdaju ili se zaljube u tebe na kraju.....dobra stwar je sto drugarica ne moze da se zaljubi u tebe(waljda) Very Happy

Jeste,ali drugarica mozhe da bude ljubomorna, ona mozhe da glumi da ti je extra drugarica a u stvari.. jedva cheka da ti smesti,da te zayebe..itd.. da ti ''ukrade'' dechka Sad
pre cje drugarice da te ogovaraju,nego drugovi...msm logichno...
Back to top Go down
*tina*
Moderator
*tina*


Female
Messages : 1068
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-09-18

Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Re: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitimeSun May 03, 2009 7:12 pm

Da...A neki put se desi da se druzis sa drugom toliko dobro,super se slazete,i onda ostali pomisle da se muvate.I onda se i ti pitas da li je tacno da mu se svidjas,pa se na kraju distancirate.
Back to top Go down
@nj@_94
Admin
@nj@_94


Female
Messages : 858
Age : 30
Location : KW
Registration date : 2008-07-22

Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Re: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitimeSun May 03, 2009 8:24 pm

Ti, Tina, to iz licnog iskustwa??? Wink

Ja mislim da je swe to indiwidualno... Zawisi od osobe!
Back to top Go down
https://crazyyears.forumsc.net
KaTarYnA

KaTarYnA


Female
Messages : 364
Age : 28
Location : BG!
Registration date : 2008-11-15

Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Re: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitimeSun May 03, 2009 8:53 pm

Slazhem se s ovim shto kazhe Tina..
ja imam jednog dobrog druga,zhivimo u istoj ulici, i onda smo u prvom,drugom razredu sedeli zajedno,i svi zhivi su mislili da smo mi 'zaljubljeni' kad smo bili klinci.. stalno su nas zezali,secjam se onoga ''katarina+aca'' Laughing strashno..
chak i dan dans mi pomenu kao ''aca tvoj dechko'' onda ih ja samo pogledam i svi kao ''shalim se..al priznaj da ti se nekad svidjao''..msm. . .
Back to top Go down
*tina*
Moderator
*tina*


Female
Messages : 1068
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-09-18

Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Re: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitimeSun May 03, 2009 11:03 pm

@nj@_94 wrote:
Ti, Tina, to iz licnog iskustwa??? Wink


Moglo bi se reci...
Back to top Go down
lily of the west

lily of the west


Female
Messages : 815
Age : 29
Location : Pakistanska pijaca
Registration date : 2008-08-06

Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Re: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitimeTue May 05, 2009 6:50 pm

Meni komsije i dalje misle da mi se svidja Sreten. :D
Ali to je glupost... Ako ti je drug onda nema zaljubljivalja. I svidja mi se Kataryno poredjenje ljubomornih drugarica. :)
Back to top Go down
Wanja

Wanja


Female
Messages : 572
Age : 29
Location : Hag
Registration date : 2008-10-18

Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Re: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitimeSat May 09, 2009 12:25 am

pa waljda za toliko mozete da werujete drugaricama......
Back to top Go down
lily of the west

lily of the west


Female
Messages : 815
Age : 29
Location : Pakistanska pijaca
Registration date : 2008-08-06

Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Re: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitimeSat May 09, 2009 12:38 am

Za toliko mogu i drugovima. :)
Back to top Go down
Wanja

Wanja


Female
Messages : 572
Age : 29
Location : Hag
Registration date : 2008-10-18

Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Re: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitimeSat May 09, 2009 4:29 pm

pa sta onda pricate.....treba da citamo izmedju redowa da drugowi bolji od drugarica?

joco pa ti wise werujes npr sretenu nego meni.....mislim owamo naj drugarica a owamo neces ni da mi kazes ko ti se swidja(kad je bilo za znas wec koga).sta je onda tu za toliko mogu i drugowima?
Back to top Go down
lily of the west

lily of the west


Female
Messages : 815
Age : 29
Location : Pakistanska pijaca
Registration date : 2008-08-06

Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Re: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitimeSat May 09, 2009 5:43 pm

Pa, meni je u stvari sasvim nebitan pol kad biram drustvo, to hocu da kazem. Verujem drugarici da nije nesto ljubomorna (a sto bi i bila? :D) i drugovima da nemaju skrivenih namera ( shifty ).
Back to top Go down
Sofija

Sofija


Female
Messages : 324
Age : 29
Location : Kifla
Registration date : 2008-09-08

Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Re: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitimeSun May 10, 2009 9:34 pm

Ja imam nekoliko muskih drugova, ali nijednog bas dobrog pa da mu sve pricam i tako to. Ali svejedno mislim da su drugarice vise sklone ljubomori, ogovaranju i spletkarenju od drugova koji i kad urade nesto glupo, nisu to uradili jer su zli, vec jer su glupi zelenko
Back to top Go down
KaTarYnA

KaTarYnA


Female
Messages : 364
Age : 28
Location : BG!
Registration date : 2008-11-15

Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Re: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitimeSun May 10, 2009 9:36 pm

Slazhem se...
imam ja dosta drugova,al sa njima se samo zajebavam,ono bleya u tom fazonu,al neki ozbiljan razgovor-niakada zelenko
Back to top Go down
*tina*
Moderator
*tina*


Female
Messages : 1068
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-09-18

Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Re: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitimeSun May 10, 2009 10:33 pm

isto!
Back to top Go down
Wanja

Wanja


Female
Messages : 572
Age : 29
Location : Hag
Registration date : 2008-10-18

Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Re: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitimeThu May 21, 2009 7:25 pm

lily of the west wrote:
i drugovima da nemaju skrivenih namera ( shifty ).


kakwe namere?! nevinasce
Back to top Go down
Sponsored content





Mushko-zhenska prijateljstva Empty
PostSubject: Re: Mushko-zhenska prijateljstva   Mushko-zhenska prijateljstva Icon_minitime

Back to top Go down
 
Mushko-zhenska prijateljstva
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Loode Godine 4um :: ~*~Friendship~*~-
Jump to: