Loode Godine 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Enjoy those Crazy Years!
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Musko-zenska prepucavanja

Go down 
+6
KIRA
*tina*
@nj@_94
Wanja
joker4life
lily of the west
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
joker4life




Messages : 850
Registration date : 2008-10-07

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 12:06 am

Lepo sa tvoje strane. Smile Ali to ne menja cinjenicu da pola devojaka dolazi u skolu sa tonom sminke i golim stomakom. Rolling Eyes Cast izuzetcima. Very Happy
Back to top Go down
*tina*
Moderator
*tina*


Female
Messages : 1068
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-09-18

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 12:07 am

E,pa to sto ni dosta ''nas'' ne zna koliko je dovoljno,to je druga stvar...Manje je vise.Moje misljenje...
Back to top Go down
joker4life




Messages : 850
Registration date : 2008-10-07

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 12:14 am

Pa dobro,tu se slazemo.I te cure nakraju lice na zive leseve,koje se vecini momaka gade.Mada priznajem da ima i decaka koji nikad ne kazu dosta.Ali to je idiotizam,makar po mom skromnom misljenju.Mi smo dobrocudna bica u dusi,ispunjena dobrotom i ljubavlju za bliznjeg svoga (pogotovo kad su cure u pitanju Very Happy ),bar je vecina takva. ball Mi ne lunjamo po prodavnicama svaki dan,vec sa naporom podnosimo teske zrtve radi dobrobiti covecanstva.Very Happy A recite mi,kad ste videli decaka koji se previse nasminkao? Very Happy
Back to top Go down
@nj@_94
Admin
@nj@_94


Female
Messages : 858
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-07-22

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 10:20 am

Pa ni mi nismo po prodawnicama po ceo dan! Ipak, oboje morate priznati, mi gledamo momke i dewojke u globalu, ali ima dosta izuzetaka sa obe strane! Npr. ja se nikad ne sminkam za skolu, a u soping idem redje, najcesce sa MAMOM! Dawid, recimo, je jedini decak u odeljenju koji nije perwerzan i koji je iole normalan! (ali za ostale decake to nije normalno!)
Back to top Go down
https://crazyyears.forumsc.net
*tina*
Moderator
*tina*


Female
Messages : 1068
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-09-18

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 12:01 pm

Slazem se sa tobom u potpunosti,Anja!
Back to top Go down
joker4life




Messages : 850
Registration date : 2008-10-07

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 8:48 pm

I ja. Smile Morate i vi ponekad da budete u pravu. smajl Nego,nesto je zamrla rasprava.Jel to znaci da smo pobedili? Smile
Back to top Go down
*tina*
Moderator
*tina*


Female
Messages : 1068
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-09-18

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 8:50 pm

To kazes samo da bi palio vatru...Naravno da niste pobedili,a zamrla je raspava zato sto sam bas srecna pa necu da se carkam..
Back to top Go down
joker4life




Messages : 850
Registration date : 2008-10-07

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 8:51 pm

*tina* wrote:
To kazes samo da bi palio vatru...Naravno da niste pobedili,a zamrla je raspava zato sto sam bas srecna pa necu da se carkam..

Pa dobro,procitala si me. Smile Ali priznaj da bi bilo dosadno bez carki. Wink Nije ni cudno sto si srecna danas,pa rodjendan ti je. Very Happy
Back to top Go down
*tina*
Moderator
*tina*


Female
Messages : 1068
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-09-18

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 8:53 pm

Eto vidis.Vidis kako vas lako citamo,ali volimo da se pravimo kako vas nismo provalile...
Back to top Go down
joker4life




Messages : 850
Registration date : 2008-10-07

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 8:55 pm

*tina* wrote:
Eto vidis.Vidis kako vas lako citamo,ali volimo da se pravimo kako vas nismo provalile...

Impresioniran sam.ball Postoji samo jedan mali problem. Smile Decaci ponekad zele da budu procitani. Laughing Wink
Back to top Go down
*tina*
Moderator
*tina*


Female
Messages : 1068
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-09-18

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 8:59 pm

Da,ali vas procitamo onda kada i ne zelite.
Back to top Go down
joker4life




Messages : 850
Registration date : 2008-10-07

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 9:00 pm

Pa da,vi ste prepredenije i lukavije.Wink Iskoriscavate nasa dobra srca. Crying or Very sad Ali pored toga,mi takodje citamo vas. Smile
Back to top Go down
*tina*
Moderator
*tina*


Female
Messages : 1068
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-09-18

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 9:02 pm

Aha,ali samo onda kada zelimo da budemo procitane...
Back to top Go down
joker4life




Messages : 850
Registration date : 2008-10-07

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 9:04 pm

*tina* wrote:
Aha,ali samo onda kada zelimo da budemo procitane...

Pa dobro,ali ponekad mi procitamo mnogo vise nego sto vi naslutite.Necu da se raspravljam sa tobom,makar ne danas.Very Happy Ipak ti je rodjendan.Wink Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Wve-white-flag-260

Za ostale devojcice:Nemojte ovo da shvatite kao predaju,vec kao privremeno primirje.Sutra se vracamo na staro. Very Happy


Last edited by joker4life on Tue Dec 23, 2008 9:22 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
*tina*
Moderator
*tina*


Female
Messages : 1068
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-09-18

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 9:06 pm

Pa naravno da neces,ne zato sto mi je rodjendan,nego zato sto znas da imam dobre argumente i da cu da te pobedim... Smile E,ovo bi mogao da mi postane hobi,moram da skratim jezik malo...
Back to top Go down
joker4life




Messages : 850
Registration date : 2008-10-07

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 9:09 pm

*tina* wrote:
Pa naravno da neces,ne zato sto mi je rodjendan,nego zato sto znas da imam dobre argumente i da cu da te pobedim... Smile E,ovo bi mogao da mi postane hobi,moram da skratim jezik malo...

Ovaj put si omanula. Smile Nisi me procitala.Very Happy Ja sam hteo da budem uvidjajan,ali ako smo za raspravu,ja sam tu. Smile angel E,da,nikako nemoj da kratis jezik,a jos gore prste,bila bi greota,ne bi imao s kim da se svadjam. Wink

*tina* wrote:
i da cu da te pobedim...
E bas neces. twisted
Back to top Go down
KIRA
Moderator
KIRA


Male
Messages : 1314
Age : 29
Location : BOGU IZA KOSMO DISKA
Registration date : 2008-11-20

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 24, 2008 2:13 pm

Mi smo jaci xa xa xa
i tezi smo za citanje diablo
Back to top Go down
@nj@_94
Admin
@nj@_94


Female
Messages : 858
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-07-22

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 24, 2008 4:14 pm

KIRA wrote:

i tezi smo za citanje diablo
E to niste! Al ozbiljno, tako je prowidno kad se neko od was zacopa (npr Joker u Tinu, xaxaxa, salim se!), a kad se mi zaljubimo, to se ne widi osim ako mi necemo da se widi! Swatko!
Back to top Go down
https://crazyyears.forumsc.net
Kushke

Kushke


Male
Messages : 97
Age : 30
Registration date : 2008-12-02

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 24, 2008 4:56 pm

CAST IZUZECIMA AL DEVOJCICE SU PAR ATRIBUTA I KILO PATETIKE
Back to top Go down
@nj@_94
Admin
@nj@_94


Female
Messages : 858
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-07-22

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 24, 2008 5:09 pm

Zašto muškarac ne može da bude i lep i inteligentan u isto vreme?
Bio bi žensko.
Back to top Go down
https://crazyyears.forumsc.net
Sofija

Sofija


Female
Messages : 324
Age : 29
Location : Kifla
Registration date : 2008-09-08

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 24, 2008 7:19 pm

TINA'S BOYFRIEND wrote:
CAST IZUZECIMA AL DEVOJCICE SU PAR ATRIBUTA I KILO PATETIKE
Filipe stvarno si povrsan Rolling Eyes
Back to top Go down
KIRA
Moderator
KIRA


Male
Messages : 1314
Age : 29
Location : BOGU IZA KOSMO DISKA
Registration date : 2008-11-20

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 24, 2008 7:57 pm

nije govorio je istinu diablo

(ala smo svi zlobni)
Back to top Go down
*tina*
Moderator
*tina*


Female
Messages : 1068
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-09-18

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 24, 2008 8:33 pm

He,he,Anja,ta ti je dobra!! smajl
Back to top Go down
@nj@_94
Admin
@nj@_94


Female
Messages : 858
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-07-22

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 2:17 pm

XaXa, pa istina je!
Back to top Go down
https://crazyyears.forumsc.net
Kushke

Kushke


Male
Messages : 97
Age : 30
Registration date : 2008-12-02

Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 4:27 pm

devojcice ne mogu da budu i lepe i pametne jer bog sav materijal potrosi na jedno.STA STE VI?lepa ili pametna
PS. JOKER MOZE DA ODOVORI
Back to top Go down
Sponsored content





Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Musko-zenska prepucavanja   Musko-zenska prepucavanja - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Musko-zenska prepucavanja
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Da sam musko jedan dan...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Loode Godine 4um :: ~*~Svastara~*~-
Jump to: