Loode Godine 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Enjoy those Crazy Years!
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 moji naprasni izliwi osetjanja

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Bella

Bella


Female
Messages : 112
Age : 31
Location : bg
Registration date : 2008-10-13

moji naprasni izliwi osetjanja Empty
PostSubject: moji naprasni izliwi osetjanja   moji naprasni izliwi osetjanja Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 12:02 pm

eh ljudi, owde ce biti stwarno swega i swachega, i ne ochekujem od was da chitate, a josh manje da shwatite shta sam htela da kazhem pojedinim izliwima osetjanja...
al eto, koga ne bude mrzelo,neka ostawi pokoji komentar...

pisano juche,na chasu analize u teshkom bedaq...

Nekad sam morala da chekam da mi navru osecanja. Sada mi je dovoljno da pogledam iza seba i widim pepeo koji ostawljam kako wreme teche.
Rekao je jednom neko pametan da ne postoji linija wremena,wec da je to krug, i da su bash zato satowi okrugli...
Sprao mi se saw pesak sa prstiju... Da li cu ikad wishe motji da sagradim nowu kulu?
Gushim se u sopstwenom pepelu, gutam ga, i zhelim da bude deo mene,da popuni swe praznine koje sam sama stworila swojoj nemotji da se hrani,tako sam teshko nekada prihwatala swe te kazaljke koje krwnichki seku moje ruke dok pokushawam da ih zaustawim.
Toliko se toga nakupilo u meni,i zaista wishe ne chujem wetar... Nekad sam toliko mrzela kad mi se desi da odjednom izgubim osecaj za orijentaciju po swom umu,kad neshto odwuche moje misli i razrushi swe, odnese me do tamo odakle sad skupljam delitje pokidane MENE.
Jedino mi ostaje strah...
Plashim se da ja nemam shta da izgubim.
Back to top Go down
http://www.myspace.com/bellaofshadowdale
@nj@_94
Admin
@nj@_94


Female
Messages : 858
Age : 30
Location : KW
Registration date : 2008-07-22

moji naprasni izliwi osetjanja Empty
PostSubject: Re: moji naprasni izliwi osetjanja   moji naprasni izliwi osetjanja Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 3:02 pm

Extra je! Bas si talentowana za pisanje!
Back to top Go down
https://crazyyears.forumsc.net
*tina*
Moderator
*tina*


Female
Messages : 1068
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-09-18

moji naprasni izliwi osetjanja Empty
PostSubject: Re: moji naprasni izliwi osetjanja   moji naprasni izliwi osetjanja Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 7:20 pm

Cool!!!Ti treba da ides u pisce!!! thumb
Back to top Go down
Bella

Bella


Female
Messages : 112
Age : 31
Location : bg
Registration date : 2008-10-13

moji naprasni izliwi osetjanja Empty
PostSubject: Re: moji naprasni izliwi osetjanja   moji naprasni izliwi osetjanja Icon_minitimeSat Oct 18, 2008 11:22 am

pisano juche na drugom welikom odmoru,kad sam chekala da on sidje dole, al nije sishao...

Chekala sam kishu da dodje i ispere sa mene owu zatrowanu so koju su neki nestwarni umowi istresli na mene... Prolazili su sati,dani,Aeoni, a nebo za mene nije isplakalo ni jednu jedinu majushnu kap...
"I wish to be gone, I wish to be one with myself..."
Mirishu ulice na moje skerletne kapljice,shaputala su mi setjanja... Gulim swoje telo, mrzim swoje teshke misli. Uhwatila sam zamku samu sebe,i sad ne mogu da poletim...
"Oh, how I wish to be gone,these chains hurt me so much..."
Gorelo je nebo,i munje su me przhile,ali ni jedna jedina kap nije pala na moju suwu kozhu... Kisha nije padala... Zbog mene.
"I wish to be gone, but these chains hold me so hard..."
...kako sam samo dugo chekala...
...but the rain didn't fell...
...kako sam samo zharko zhelela...
...but I never flew away...
...toliko sam UVEK visoko letela...
...and then, I've died one day...

...Evo me negde u tami,i i dalje chekam... da li cu ikad sprati owo IZ sebe?
Back to top Go down
http://www.myspace.com/bellaofshadowdale
Sponsored content





moji naprasni izliwi osetjanja Empty
PostSubject: Re: moji naprasni izliwi osetjanja   moji naprasni izliwi osetjanja Icon_minitime

Back to top Go down
 
moji naprasni izliwi osetjanja
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Moji radovi...
» Moji radovi od prije,a ima poneki od skoro

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Loode Godine 4um :: ~*~Kultura~*~ :: ~*~Nasi radovi~*~-
Jump to: