Loode Godine 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Enjoy those Crazy Years!
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Horor price...

Go down 
+3
Wanja
KIRA
@nj@_94
7 posters
AuthorMessage
@nj@_94
Admin
@nj@_94


Female
Messages : 858
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-07-22

Horor price... Empty
PostSubject: Horor price...   Horor price... Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 1:06 pm

Uklete kuce...
Duhovi...
Vestice...
Natprirodne pojave...
Strsne price...


Da li verujete u to?
Ako znate neku 'strsnu' pricu...Napisite...
Back to top Go down
https://crazyyears.forumsc.net
KIRA
Moderator
KIRA


Male
Messages : 1314
Age : 29
Location : BOGU IZA KOSMO DISKA
Registration date : 2008-11-20

Horor price... Empty
PostSubject: Re: Horor price...   Horor price... Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 12:20 pm

Ovo mi se stvarno desilo
Meni se desila jedna stasno strasna prica:


Bio sam mali i trckarao sam po trgu, otac me je popeo na spomenik jer sam imao samo 3.5 godine. Odjednom sam se sapleo i pao sa spomenika
Odjednom sam poceo da se uzdizem i vidim sebe dole!!! Vidim kako mi otac prilazi prodrma me. Odjednom se vracam u svoje telo.
Otac mi je kasnije rekao da sam bio u blagoj nesvesti
Ja mislim da se moja dusa na kratko odvojila od tela!
Osecaj je uzasan.

Nisam sanjao!!
Question
Back to top Go down
Wanja

Wanja


Female
Messages : 572
Age : 29
Location : Hag
Registration date : 2008-10-18

Horor price... Empty
PostSubject: Re: Horor price...   Horor price... Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 11:22 pm

What?????????????????????????????????????????????? zbunjen ngnb


Last edited by Wanja on Wed Nov 26, 2008 11:23 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : Zaborawila ,u owoj situaciji 2 neizbezna smajlija)
Back to top Go down
Kushke

Kushke


Male
Messages : 97
Age : 30
Registration date : 2008-12-02

Horor price... Empty
PostSubject: Re: Horor price...   Horor price... Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 5:50 pm

PA JA SAM ONDA ZOMBI, ZNATE ZA MOJ INCIDENT SA ROLETNOM
[b]
Back to top Go down
Wanja

Wanja


Female
Messages : 572
Age : 29
Location : Hag
Registration date : 2008-10-18

Horor price... Empty
PostSubject: Re: Horor price...   Horor price... Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 7:38 pm

ne.pricaj
Back to top Go down
lily of the west

lily of the west


Female
Messages : 815
Age : 29
Location : Pakistanska pijaca
Registration date : 2008-08-06

Horor price... Empty
PostSubject: Re: Horor price...   Horor price... Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 8:27 pm

Ja mislim da znam smajl
Back to top Go down
@nj@_94
Admin
@nj@_94


Female
Messages : 858
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-07-22

Horor price... Empty
PostSubject: Re: Horor price...   Horor price... Icon_minitimeFri Dec 19, 2008 11:44 pm

Ewo jedne :


Bila je noć u Ličkoj Rječini. U blizini nije bilo ni žive duše. Obitelj Maričić se selila u jednu staru, napuštenu kuću gdje je živio starac Petrović dok mu nije izvađena kralježnica i glava spržena u mikrovalnoj pećnici. To je bilo najgore ubojstvo koje je čovječanstvo ikad vidjelo. Taj strašan zločin je počinio njegov sin Tihomir.

To ubojstvo je stvarno potreslo zajednicu. Stari Petrović je stvarno volio svog sina. Branio je svog sina kada je činio mala vandalska djela protiv drugih članova zajednice. Tihomir je imao stalno problema, a njegov otac mu je uvijek pomagao. To ubojstvo je bilo tako neočekivano. Njegov otac mu je bio jedini prijatelj.

Vratimo se sada obitelji Maričić koja se uselila u njihovu kuću. To je bila jedna obična obitelj. Ante i Ana su imali dvoje djece, petnaestogodišnju Mariju i desetogodišnjeg Marka. Djeca su upalila televizor kojeg je otac tek donio iz kombija. Nije bilo ništa pametno na programu pa su stavili na vijesti.

U vijestima su čuli sljedeće: „Večerašnja glavna vijest je da je Tihomir Petrović pobjegao iz psihijatrijske bolnice. Da vas podsjetimo, Tihomir Petrović je ubio svoga oca tako da je izvadio njegovu kralježnicu, odsjekao mu glavu i spržio je u mikrovalnoj pećnici. Policija strahuje da bi se mogao vratiti u svoj rodni grad, Ličku Rječinu. To je posebno upozorenje svim ljudima s tog područja da budu na posebnom oprezu. Nemojte otvarati vrata strancima. Policija ulaže sve moguće napore da uhite najokrutnijega ubojicu. On može biti naoružan i opasan.”

„O čemu su to govorili?”, pitao je otac.

„Ma ništa posebno. Samo još jedan zatvorenik je pobjegao i policija želi da svi budu na oprezu.” Odgovorila je Marija, koja nije željela propustiti nijedan trenutak TV showa koji je slijedio na TV-u.

Ante je bio više zabrinut zbog vijesti i želio je biti na oprezu, ali nije želio plašiti djecu.

„Ana!”, viknuo je Ante, „dođi u kuću.

„Šta? Još imamo jedan cijeli kamion stvari za unijeti unutra.”, prigovarala je Ana.

„Ne sada, dušo. Samo uđi unutra da mogu zaključati i pomozi mi provjeriti da su svi prozori i vrata zaključani.”, rekao je Ante.

„Šta se događa s tobom?”, upitala ga je Ana zbunjena njegovim ponašanjem.

„Ubojica je pobjegao iz zatvora. Policija misli da bi mogao doći ovdje u Ličku Rječinu.”, objasnio je Ante.

Tek kad su provjerili sve brave, čuli su jedan glas. „On dolazi kod vas”, upozorio ih je glas. „Vi........vi ćete umrijeti.”

„Tko si ti? Tko je u kući? Tko će doći kod nas?“, ispitivao je Ante dok je pretraživao sobe da nađe uljeza.

Obitelj se držala zajedno na kauču i gledali su prozore i vrata, bojali su se da su im životi u opasnosti. Ali nisu mogli zvati policiju i reći im da ih je duh upozorio da će ih netko ubiti.

Točno kad je sat označio ponoć, čuo se zvuk otvaranja glavnih ulaznih vrata. Obitelj se zagrlila zajedno kad je zvuk koraka postajao sve glasniji i glasniji, kako se približavao sobi u kojoj su sjedili njih četvero. Ante je uzeo bejzbolsku palicu. Čekao je pred vratima da uđe uljez u sobu.

Odjednom su se ugasila svjetla i Marija je vrisnula. Kada su se svjetla upalila, ubojica se pojavio pred njima. „Gdje je Marija, ona je nestala”, viknuo je Ante. Njezina majka je počelo odmah plakati.

„Tko si ti”, upitaše ga Ante.

„Zašto, ja sam Tihomir.”, smijao se zlobno, vidjevši koliki je strah prouzročio kod obitelji Maričić.

„Gdje je naša kćer? Dati ćemo ti sve što želiš ako nam vratiš našu kćer.“, jecala je Ana.

„Vi hoćete vidjeti svoju kćer ponovno?“, smijao se Tihomir. „Pa, pogledajte.“ Tihomir je pokazao na strop i Ana je vrisnula. Tamo je bila zavezano Marijino beživotno tijelo sa 13 čvorova.

„Svi mi moramo jednom otići“, rekao je Tihomir i nestao.

„Pokušao sam vas upozoriti, ali vi niste slušali“, rekao je onaj stari glas. „Bježite dok još možete, on će se vratiti.“ Ante se uspaničio i nije ga bilo briga što drugi misle i počeo je vikati: „Marko, Ana idemo odavde!!“

Ponovno su se ugasila svjetla i čuo se krik njegove žene. „Ana“, viknuo je Ante. Kada su se svjetla upalila, Ane više nije bilo. Tihomir ju je odvukao u šumu gdje je bio stroj koji služi za rezanje grana i drva. Bez oklijevanja, Tihomir je stavio Anu u stroj i upalio ga. Dijelovi kostiju i krv frcali su okolo mjesta gdje je Ana bila živa izrezana. On je stajao tamo i gledao taj prizor kao da gleda neku izvedbu komedije.

„Sada je vrijeme da umru ostali u kući, kada neće otići iz moje kuće.“, govorio je Tihomir dok se vraćao u kuću. Ante je bio u kuhinji i tražio je Anu. Nije mogao zvati pomoć zbog toga što su se tek doselili u kuću, telefon još nije bio priključena, a najbliži susjedi kilometrima daleko. On je samo želio da se prekine ta noćna mora.

„Ti si sljedeći“, rekao je Tihomir kad je uhvatio Antu za vrat. Ante je uspio uzeti nož da pokuša obraniti sebe i sina. Potrčao je gore u sobu, a Tihomir za njim. U sobi ga je uspio uhvatiti i oteo mu nož. S tim nožem mu je razrezao grkljan i nastavio mu potpuno odrezati glavu. Podigao je njegovo tijelo na ramena i vrtio se po sobi da pošprica cijelu sobu krvlju. Odnio je njegovo tijelo do stepenica i bacio ga dolje.

„Tata“, vikao je sin. Sada je bio potpuno sam s ubojicom.

Tihomir se počeo glasno smijati i gledao u Marka i rekao: „Dobro došao u moju noćnu moru....“

„Ne više“, rekao je onaj glas.

„Tko je to rekao?“, pitao je Tihomir, po prvi puta uplašeno. „Ti zvučiš kao moj..........moj tata.“ „Vidio sam dosta. Ti više nećeš nikoga povrijediti, naručito ne ovoga dječaka. Možda sam uništio tebe, ali neću ovoga dječaka.“

„Dođi i bori se kao muško. Jednom sam te ubio, mogu ubiti i tvoju dušu.“ Tihomir je gledao uplašeno i odjednom osjetio da je poletio i zabio se u zid. Na zidu se zabio u jednu vješalicu koja ga probola kroz tijelo. Tako na zidu je samo rekao: „Tata, pomozi mi.“

„Ne ovaj put sine, ne ovaj put.“

The End
Back to top Go down
https://crazyyears.forumsc.net
KIRA
Moderator
KIRA


Male
Messages : 1314
Age : 29
Location : BOGU IZA KOSMO DISKA
Registration date : 2008-11-20

Horor price... Empty
PostSubject: Re: Horor price...   Horor price... Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 2:33 pm

strava

Evo jedne koju sam ja cuo: U Beogradu cula devojka da ima vradzbina koja pokazuje kako ce izgledati vas muz. Otisla kod jedne stare bake i pitala je za tu vradzbinu. Rekla joj baka kao se vraca ta vradzina ali joj nije rekla negativnu stranu!!!
Otisle devojka kuci srecna. Ponoc i ona pali 4 scece ,po 2 sa leve i desne strane ogledala. Uzela cesalj i pocela laganim pokretima da ispravlja kosu. izgovarala je vradzbinu usput cesljajuci se. Nakon nekoliko sekundi u ogledalu pocinje da se stvara jarko zuta boja i silueta Tela u odelu sa sesirom okrenuta ledjima. Zapanjena devojka je nastavila da se ceslja polagano usporavajuci izgovaranje vradzbine . Silueta je pocela da joj se okrece! Nastavila je sa izgovaranjem ali prestala da se ceslja od zapanjenosi i iscekivanja lika, u tom trenutku svece se gase i u ogledalu se pjavljuje lik djavola i ruka izlece iz ogledala koja joj ostavlja trajne duboke oziljke na levoj strani lica i odnosi joj razum. Nikada je vise nisu videli van njene sobe u kojoj i dalje gleda otvorenih usta u ogledalo!!!!!





ili ovo je strasno


Muž i žena su bili presretni kada im se rodila prekrasna djevojčica. Djevojčica je narasla i slavila svoj 4. rođendan. Uz poticaje prisutnih nagnula se nad tortu da ugasi svjećice kada joj je plamen zahvatio plave kovrče kose. Djevojčica je počela vrištati od boli i plave oči su joj se ispunile suzama. Prije nego su prisutni odreagirali plamen joj je ostavio velike opekline po licu. Otac je pozvao hitnu dok je djevojčica ridala na majčinim rukama. Hitna je stigla i krupni doktor je unio djevjčicu u vozilo. Roditelji su željeli s kćeri otići u bolnicu ali je liječnik rekao da bi bilo bolje da ostanu kod kuće i da će im telefonom javiti kako je prošla operacija. Nakon gotovo 5 sati čekanja iz tišine se začuo telefon. Majka je pohitala i podigla slušalicu kada je čula najgoru stvar u svojem životu: "Vaša kćer je preminula". Na pogrebu djevojčice je vladala velika žalost. Kada su ožalošćeni roditelji stigli doma zazvonio je telefon. Majka je podigla slušalicu i sa druge strane je začula glas svoje kćeri: "Mama, moja svjećica se još nije ugasila". Majka je mislila da joj se pričinilo iako joj je iste noći u san došla njezina kćer i ponovila iste riječi: "Mama, moja svjećica se još nije ugasila". Majka je svaku noć sanjala isti san te je zatražila pomoć liječnika. Kada se vratila kući s naizgled uspješne terapije otišla je u sobu svoje kćeri, otvorila vrata i ostala je bez daha. Hladni žmarci su joj prolazili leđima dok joj je pogled bio usmjeren na lutkicu koja je stajala na krevetu njezine kćeri. Bio je to najdraži medvjedić njezine kćeri. Pitate se što je u tome neobično? E pa neobično je upravo to što je njezina kćer bila pokopana s tim medvjedićem koji je sada stajao na njezinom krevetu. Žena je zgrabila medvjedića ptrčala na groblje te zahtjevala da otvore lijes njezine kćeri. Kada su otvorili lijes imali su što vidjeti. Unakaženo lice djevojčice, potpuno izgreban lijes i utvrđeno je da su svi prsti djevojčice pojedeni..........
Back to top Go down
*tina*
Moderator
*tina*


Female
Messages : 1068
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-09-18

Horor price... Empty
PostSubject: Re: Horor price...   Horor price... Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 3:58 pm

Uzas....
notme
Back to top Go down
joker4life




Messages : 850
Registration date : 2008-10-07

Horor price... Empty
PostSubject: Re: Horor price...   Horor price... Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 3:59 pm

Stvarno strasno...
Back to top Go down
KIRA
Moderator
KIRA


Male
Messages : 1314
Age : 29
Location : BOGU IZA KOSMO DISKA
Registration date : 2008-11-20

Horor price... Empty
PostSubject: Re: Horor price...   Horor price... Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 8:34 pm

ala dobro nalazim
Back to top Go down
joker4life




Messages : 850
Registration date : 2008-10-07

Horor price... Empty
PostSubject: Re: Horor price...   Horor price... Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 9:28 pm

KIRA wrote:
ala dobro nalazim

Jezivo dobro. Wink
Back to top Go down
KIRA
Moderator
KIRA


Male
Messages : 1314
Age : 29
Location : BOGU IZA KOSMO DISKA
Registration date : 2008-11-20

Horor price... Empty
PostSubject: Re: Horor price...   Horor price... Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 1:23 pm

hvala
Back to top Go down
@nj@_94
Admin
@nj@_94


Female
Messages : 858
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-07-22

Horor price... Empty
PostSubject: Re: Horor price...   Horor price... Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 3:04 pm

Uh, grozno...

Owa poruka mi je stigla danas:

Pre nekoliko godina u Beogradu dadilja je ostala kuci da cuwa decu dok su roditelji otisli na proslawu nowe godine. U 23:14 u sobi je zatekla mracni obris. Kada je pozwala roditelje da ih pita sta je to, oni su joj rekli da brzo izwede decu napolje, ali deca su bila zaklana. Takodje je i dadilja pronadjena zaklana. Pre 3 godine owa poruka je stigla Srdjanu Petrowicu (17) iz Nowe Varosi. On je ignorisao owu poruku i pronadjen je zaklan. Milici Ignjatowic (19) iz Kikinde je takodje stigla owa poruka, a ona je poslala na 4 broja i ujutru se probudila bez jednog uwa. Jowanu Kraljewicu (48) iz Bosilegrada je takodje stigla a on je poslao na 9 brojewa i ujutru mu je umrla majka. A Kristini Matijewic (13) iz Bg je takodje stigla i poslala je na 15 brojewa i ujutru joj nista nije falilo. Ako posaljes :
0-bices zaklan-a
1-5-ostaces bez dela tela
6-10 umrece ti neko
11-15-mracni obris cete zaobici

Ja sam se prestrawila!!! affraid
Back to top Go down
https://crazyyears.forumsc.net
lily of the west

lily of the west


Female
Messages : 815
Age : 29
Location : Pakistanska pijaca
Registration date : 2008-08-06

Horor price... Empty
PostSubject: Re: Horor price...   Horor price... Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 4:31 pm

Bicu zaklana twisted
Koja glupost, morbidno je...
Back to top Go down
KIRA
Moderator
KIRA


Male
Messages : 1314
Age : 29
Location : BOGU IZA KOSMO DISKA
Registration date : 2008-11-20

Horor price... Empty
PostSubject: Re: Horor price...   Horor price... Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 5:02 pm

vo jedne sci-fi- horor priče. Imena su namerno izmenjena, poštujući privatnost aktera istinitih dogadjaja. Na uglu moje ulice, davno, pre 20 i više godina je živeo neki lik, zvao se Tića. Imao je preko 30 god. masne crne polu duge frizure a-la Anthony Kiedis iz RHCP-a, često zarasle brade, nosio je stalno neku plavu Adidas trenerku, krpene patike i neku crnu jaknu. Živeo je u staroj kući od naboja sa mamom- nastavnicom fizike. Bila je simpatična, pričljiva žena. Još od kada sam prohodao, deca iz ulice su leti u kasne noćne sate, pred spavanje-za čvršći san, pričali ko je taj ludi Tića zapravo bio. Naime, pričalo se da su se jedared dve devojčice igrale ispred njegove kuće i da je on u napadu ludila, a navodno se lečio na Psihijatriji, izašao sa nožem i sasekao ih. kružile su tu još neke priče, kako je napadao ljude bez povoda i sakatio ih. Koliko je to bio plod dečije mašte ili realni dogadjaji, to ne znam, ali mi je posle tih priča bilo strah da prolazim pored njegove kuće. Zapravo, godinama nisam bez straha prolazio tuda.
Vreme je prolazio, ja sam se odselio iz mog šora.
Kasnije sam čuo priče kako se, ludi Tića, preselio kod neke škole, sa mamom naravno. Poslednja je bila da je otišao za Mokrin, valjda je tamo našao slične ljude koji bi ga shvatili, a i što ne bi kada prave spomenik jajetu i guskama...
Nedavno sam, slučajno, došao u privremeni, posed njegovog zdravstvenog dosijea sa Psihijatrije...
To je priča o postojanja vanzemaljskog živog etiteta napredne tehnologije i zaveri Titovog režima da prekrije istinu
Sledi drugi deo...
Back to top Go down
joker4life




Messages : 850
Registration date : 2008-10-07

Horor price... Empty
PostSubject: Re: Horor price...   Horor price... Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 5:06 pm

Ovo mi je vec pomalo smesno.Zavera Titovog rezima...Rolling Eyes
Back to top Go down
lily of the west

lily of the west


Female
Messages : 815
Age : 29
Location : Pakistanska pijaca
Registration date : 2008-08-06

Horor price... Empty
PostSubject: Re: Horor price...   Horor price... Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 9:58 pm

Anja, molim te kad kopiras price sredi slova. :)
Back to top Go down
@nj@_94
Admin
@nj@_94


Female
Messages : 858
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-07-22

Horor price... Empty
PostSubject: Re: Horor price...   Horor price... Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 10:00 pm

Ih, sredjuj ih ti! Mrzi me, cowece! A i ti si nasa pametnica, ukapiraces!
Back to top Go down
https://crazyyears.forumsc.net
lily of the west

lily of the west


Female
Messages : 815
Age : 29
Location : Pakistanska pijaca
Registration date : 2008-08-06

Horor price... Empty
PostSubject: Re: Horor price...   Horor price... Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 10:03 pm

Daj covece, kad vec stavljas stavljaj lepo.
Back to top Go down
*tina*
Moderator
*tina*


Female
Messages : 1068
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-09-18

Horor price... Empty
PostSubject: Re: Horor price...   Horor price... Icon_minitimeMon Dec 22, 2008 12:05 am

Jeste morbidno,ali ja sam izuzetno sujeverna pa sam slala...
Back to top Go down
KIRA
Moderator
KIRA


Male
Messages : 1314
Age : 29
Location : BOGU IZA KOSMO DISKA
Registration date : 2008-11-20

Horor price... Empty
PostSubject: Re: Horor price...   Horor price... Icon_minitimeFri Jan 23, 2009 11:55 am

dnom prilikom sam vozio jednog decka u Novo Milosevo, tamo zivi.
Bila je ona gadna zimska noc, puna magle, tako guste da farovi automobila nisu isli dalje od 5m. Bilo je oko 23s. I on mi je ispricao jednu pricu.
Na krivini, na mostu preko kanala DTD u zimskom periodu, nocu, stopira jedna mlada,lepa devojka u iscepanoj vencanici.
Postoji legenda, da je ona skocila zbog svog verenika, koji ju je ostavio pred oltarom jedne zime pre 20-ak godina.
Kaze: "Ako je sretnes, a ona stopira sa palcem podignutim na gore, desice ti se nesto strasno"...

Nema nastavka, pripazite se tog mosta, zimi u maglovitim nocima...
Back to top Go down
Sponsored content





Horor price... Empty
PostSubject: Re: Horor price...   Horor price... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Horor price...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kako preziweti horor film

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Loode Godine 4um :: Paranormalno...-
Jump to: