Loode Godine 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Enjoy those Crazy Years!
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Dzentlmeni...

Go down 
+6
pinkiegirl
*tina*
~AnGeLoR~
lily of the west
Sofija
@nj@_94
10 posters
AuthorMessage
@nj@_94
Admin
@nj@_94


Female
Messages : 858
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-07-22

Dzentlmeni... Empty
PostSubject: Dzentlmeni...   Dzentlmeni... Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 11:59 am

Nekada su muskarci dame birali za ples, danas to dobrim delom cine zene...
Nekada su muskarci zenama pridrzavali kapute a danas to zene same rade, nekada im je stolica bila izvlacena kada bi posle da sednu za sto...
Ranije muskarci bi skidali sesire i klanjali se dok zena prolazi pored njih a cesto bi i ruke ljubili...Upucivali bi im komplimente na specifican i odvazan nacin a danas....danas je toga sve manje i manje pa skoro kao i da ga nema...

Sta mislite, zasto je to tako?
Da li je ralog sto je danas dama sve manje pa muskarci su iz tog razloga izgubili osecaj za kavaljerstvom ili se taj osecaj sam po sebi izgubio?
Sta za vas predstavlja pojam dzentlmena, kako ga zamisljate?
Da li ste bili nekada u prilici da budete u njegovoj blizini i kako ste se tada osecale?
Back to top Go down
https://crazyyears.forumsc.net
Sofija

Sofija


Female
Messages : 324
Age : 29
Location : Kifla
Registration date : 2008-09-08

Dzentlmeni... Empty
PostSubject: Re: Dzentlmeni...   Dzentlmeni... Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 12:15 pm

Mislim da su muskarci s vremenom poceli to da smatraju zastarelim. Ali ima tu i toga sto nema vise dama... Ali, kad god se neko prema meni ponese dzentlmenski, ja se bas lepo osecam. Mada se to retko desava Sad
Back to top Go down
@nj@_94
Admin
@nj@_94


Female
Messages : 858
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-07-22

Dzentlmeni... Empty
PostSubject: Re: Dzentlmeni...   Dzentlmeni... Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 12:28 pm

Nisi jedina... Znaci, momci da budete vise dzentlmeni (ovo kazem posto znam da ce decaci da zaviruju i u zenski kutak!)
Back to top Go down
https://crazyyears.forumsc.net
Sofija

Sofija


Female
Messages : 324
Age : 29
Location : Kifla
Registration date : 2008-09-08

Dzentlmeni... Empty
PostSubject: Re: Dzentlmeni...   Dzentlmeni... Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 10:48 pm

Ako bude decaka lol!
Back to top Go down
lily of the west

lily of the west


Female
Messages : 815
Age : 29
Location : Pakistanska pijaca
Registration date : 2008-08-06

Dzentlmeni... Empty
PostSubject: Re: Dzentlmeni...   Dzentlmeni... Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 7:12 pm

Mogu da kazem da sam upoznala par dzentlmena na moru. I takvi su bili dok nisu culi da sam zaljubljena. Laughing
Inace, koliko je dama toliko je i dzentlmena. Kad im cura deluje fino uvek su takvi prema njoj. Bar dok se bolje ne upoznaju.
Back to top Go down
~AnGeLoR~

~AnGeLoR~


Female
Messages : 16
Age : 30
Registration date : 2008-10-04

Dzentlmeni... Empty
PostSubject: Re: Dzentlmeni...   Dzentlmeni... Icon_minitimeSat Oct 04, 2008 5:14 pm

Skoro izumrla wrsta...Nazhalost...Jbg,sad owi "dechaci" ne znaju ni shta je dzentlmen,a kamoli da budu neshto takwo...Mozhda ima par njih koje ja nisam srela...!!!
Back to top Go down
lily of the west

lily of the west


Female
Messages : 815
Age : 29
Location : Pakistanska pijaca
Registration date : 2008-08-06

Dzentlmeni... Empty
PostSubject: Re: Dzentlmeni...   Dzentlmeni... Icon_minitimeSat Oct 04, 2008 8:19 pm

Ne ocekujete valjda da se decaci suzdrzavaju u psovanju pred devojcicama koje psuju jos vise od njih? Ili nesto slicno...
Back to top Go down
*tina*
Moderator
*tina*


Female
Messages : 1068
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-09-18

Dzentlmeni... Empty
PostSubject: Re: Dzentlmeni...   Dzentlmeni... Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 7:47 pm

Ne znam sta da kazem na ovu temu...Nema dzentlmena,a nema ni dama nesto...
Drugo je vreme,promenilo se sve...Mada nije da mi ne bi prijalo da mi pridje neki dzentlmen... Smile
Back to top Go down
~AnGeLoR~

~AnGeLoR~


Female
Messages : 16
Age : 30
Registration date : 2008-10-04

Dzentlmeni... Empty
PostSubject: Re: Dzentlmeni...   Dzentlmeni... Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 9:41 pm

Joj shto je najgore,ja msm da ne bih znala da se ponasham kad bi mi takaw prishao...Werowatno bih pomislila da je zaje*ancija,pa bih onda ispala kreten...Zashto?Zato shto sad dechaci izigrawaju dzentlmene da te "napale",a onda te ispale i swi ti se smeju... :)
Back to top Go down
pinkiegirl

pinkiegirl


Female
Messages : 146
Age : 29
Location : everyvere just not with him =(
Registration date : 2008-10-28

Dzentlmeni... Empty
PostSubject: Re: Dzentlmeni...   Dzentlmeni... Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 11:49 pm

ima ih nego se vesto kriju (:
Back to top Go down
http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/
lily of the west

lily of the west


Female
Messages : 815
Age : 29
Location : Pakistanska pijaca
Registration date : 2008-08-06

Dzentlmeni... Empty
PostSubject: Re: Dzentlmeni...   Dzentlmeni... Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 10:12 pm

Shvatila sam da imam stvarno dosta dzentlmena u okolini. Posle ekskurzije su mi drugovi nosili torbu. Nije sto su moji ali bas su fini. :)
Back to top Go down
~Djina~

~Djina~


Female
Messages : 211
Registration date : 2008-10-11

Dzentlmeni... Empty
PostSubject: Re: Dzentlmeni...   Dzentlmeni... Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 10:21 pm

ma u pravu si...
ima dosta njih koji bi se i ponasali lepo prema devojkama,da nije njihovog glupog ponosa..
Back to top Go down
Wanja

Wanja


Female
Messages : 572
Age : 29
Location : Hag
Registration date : 2008-10-18

Dzentlmeni... Empty
PostSubject: Re: Dzentlmeni...   Dzentlmeni... Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 12:03 am

ja znam i one koji jesu dzentlmeni...............
Back to top Go down
lily of the west

lily of the west


Female
Messages : 815
Age : 29
Location : Pakistanska pijaca
Registration date : 2008-08-06

Dzentlmeni... Empty
PostSubject: Re: Dzentlmeni...   Dzentlmeni... Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 12:07 am

To je verovatno jer imamo isto drustvo. :)
Back to top Go down
~*~Sara~*~

~*~Sara~*~


Female
Messages : 11
Age : 29
Location : Klupice
Registration date : 2008-08-16

Dzentlmeni... Empty
PostSubject: Re: Dzentlmeni...   Dzentlmeni... Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 12:28 am

Mom decku ja otvaram vrata, al on placa pice. Al zato Pavle i jos dosta decaka iz odeljenja nose torbe, i postuju pravilo dame imaju prednost!!
Back to top Go down
@nj@_94
Admin
@nj@_94


Female
Messages : 858
Age : 29
Location : KW
Registration date : 2008-07-22

Dzentlmeni... Empty
PostSubject: Re: Dzentlmeni...   Dzentlmeni... Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 10:58 am

Odkud ti????? Shocked Aleluja
Kod nas ponekad se koji jawi da pomogne, al stwarno retko, ewo na Gocu su nam pomagali wasi decaci! Mad
Back to top Go down
https://crazyyears.forumsc.net
lily of the west

lily of the west


Female
Messages : 815
Age : 29
Location : Pakistanska pijaca
Registration date : 2008-08-06

Dzentlmeni... Empty
PostSubject: Re: Dzentlmeni...   Dzentlmeni... Icon_minitimeSun May 17, 2009 4:18 pm

Nikad nemam klupu na hemiji i uvek mi Veljko donese. I kad mi fali stolica na drugim casovima Pavle mi donese i tako to. Stvarno su super. :D
Back to top Go down
KaTarYnA

KaTarYnA


Female
Messages : 364
Age : 28
Location : BG!
Registration date : 2008-11-15

Dzentlmeni... Empty
PostSubject: Re: Dzentlmeni...   Dzentlmeni... Icon_minitimeMon May 18, 2009 4:31 pm

Kod nas to nepostoji Sad uglavnom
proshle godine kad smo ishli na exqrziju,bila nam soba na 5. spratu i drug uzeo moju torbu i odneo je gore,jer je video da se tolko muchim da je jedva nosim Laughing

i jednom mi je jedan drug doneo stolicu kad nisam imala...
ne samo da je doneo,vecj je otisho u drugu uchionicu po nju.. Smile
(kad ti se neshto jednom desi,to se pamti ceo zhivot Laughing zato se i secjam ovoga...haha..)
Back to top Go down
Sponsored content





Dzentlmeni... Empty
PostSubject: Re: Dzentlmeni...   Dzentlmeni... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Dzentlmeni...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Loode Godine 4um :: *Zenski kutak*-
Jump to: